Aizdevuma saņemšana internetā

Aizdevuma saņemšana nav tik sarežģīta, kā varētu šķist, tomēr ir daži noteikumi.

1)            Vecuma ierobežojumu visas kompānijas var noteikt pašas, tādēļ ir klienta pienākums to noskaidrot laicīgi, lai zinātu, kuru īsti izvēlēties, ņemot vērā savu vecumu.

2)            Jābūt derīgam un aktīvam bankas kontam kādā no Latvijas komercbankām;

3)            Nepieciešama kredītvēsture bez kavētiem maksājumiem un labas attiecības ar iepriekšējiem kredītu sniedzējiem.

4)            Pēdējo mēnešu finansiālais stāvoklis ir īpaši svarīgs, jo parādīs, vai esi spējīgs atmaksāt laikā to summu, kuru vēlies saņemt, tāpēc tiks pārbaudīti vismaz 3 mēneši pirms pieteikuma nosūtīšanas.

Kas un kā notiek, kad izlem, ka vēlies šādu sadarbību?

1)            Tava elektroniski aizpildītā pieteikuma anketa nonāk pie izvēlētā kreditora.

2)            Tālāk notiek informācijas pārbaudīšana, lai zinātu, vai sniegtie dati anketā ir pareizi un nav maldinoši.

3)            Gadījumā, ja viss ir labi un aizdevēji nolemj sadarboties, nauda tiek automātiski ieskaitīta Tavā kontā ļoti īsā laikā.

4)            Tālāk jau notiek tas, ko vēlies visvairāk – nauda ir Tavā rīcībā un ir pieejama tērēšanai. Tomēr ir vēl kāda lieta, kas ir pievienota aizdevumam – rēķins, kuram jāpievērš īpašu uzmanību.

Ātrais aizdevums noteikti ir pats labākais atbalsts, jo sniegs vēl daudzas privilēģijas.

Kādas ir privilēģijas?

1)            Ja Tu esi jaunais klients, tad Tevi interesēs iespēja saņemt bezprocentu kredītu pirmajā reizē, taču, ja esi jau pastāvīgs klients – varēsi saņemt daudz lielāku summu nekā sākumā, kā arī Tavam kredītam tiks piemērotas daudz patīkamākas procentu likmes un Tu saņemsi ziņas par dažādām akcijām svētku laikā.

2)            Ir iespēja pagarināt termiņu ( parasti ~ 30 dienas) par 7, 14 vai 30 dienām, nodrošinot iespēju atmaksāt šajā pagarinātajā periodā, tikai to var saņemt, ja uzreiz arī par to norēķinās.

3)            Nav jānorāda aizdevuma pieprasīšanas iemesls un konkrēts mērķis.

4)            Ātra un ērta sadarbība, kurā nav nekādas aizkavēšanās un lieku dokumentu (ķīlas vai galvojuma), kā arī visa sadarbība notiek internetā, tāpēc nav jāiziet no mājas. To vari darīt jebkurā laikā, kurš Tev šķiet piemērots vislabāk, tāpēc var teikt, ka uzņēmumi pielāgojas Tavam dzīves veidam un ritmam, nevis otrādi./

5)            Saņemt aizdevumu vari naktī, svētkos, nedēļas nogalē vai jebkurās citās brīvdienās, kad banka ir ciet, jo nebanku kreditori tajā laikā savus pakalpojumus neliedz!

Daudzos gadījumos nav iespējams gaidīt brīdi, kad draugi vai ģimene varēs aizdot naudu vai arī, kad banku filiāles atsāks darbu, tāpēc šis ir tik ideāls variants, lai saņemtu naudu tad, kad tā reāli nepieciešama, nevis tad, kad kāds varēs Tev to piedāvāt. Pilnīga brīvība un izvēles veikšana tikai Tavās rokās.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s