Veidi kā iegūt atlaidi par it visu ko pērc

Pirmkārt, ir nepieciešams iegādāties atlaižu karti jeb klienta karti, jo tā mums sniedz vairākas priekšrocības un prioritātes, ar šīs kartes palīdzību varam saņemt – vai nu atlaidi noteiktajā veikalā, vai arī iegādāties vairākus produktus par vienas preces cenu, vai otru preci ar noteiktu atlaižu procentu skaitu, tas ir atkarīgs no veikala, kurā iepērkamies. Vairāki veikali izveido klientu kartes, lai piesaistītu klientus un piesaistītu viņu telefona numurus vai e-pastus, uz kuriem tiek izsūtītas vēstules vai paziņojumi ar to, kad un kurā veikalā ir iespējams saņemt noteikto atlaidi. Tas ir izdevīgi, bet ne visos veikalos var uztaisīt klienta kartes, un ne visos veikalos ir norādes ar to, ka tas ir iespējams. Tādēļ labāk pie kases apjautāties pašiem, vai ir tāda iespēja.

Otrkārt, bieži vien žurnālos vai tirdzniecības centros ir lapas vai žurnāli ar kuponiem, katram veikalam savs kupons ar noteiktu atlaižu procentu skaitu, tādēļ cītīgi jāskatās vai tādi ir pieejami un iespējams, mums ir nepieciešams kaut kas no noteiktā veikala, kurā ir atlaide. Vairākus kuponus var atrast arī internetā , ir izveidotas vairākas mājaslapas, kurās var atrast un iegādāties kuponus, ar kuriem ir lielākas atlaides noteiktajai precei un mēs varam ieekonomēt diezgan daudz savus līdzekļus. Atlaižu kuponi ir dažādi un tos piedāvā vairāki uzņēmumi, tādēļ mums ir iespēja tos izskatīt un atrast mums izdevīgākos.

Treškārt, laicīgi jāpārskata sava pastkastīte un piedāvājumi svētku dienās. Ir vairāki uzņēmumi ,kuri piedāvā atlaidi dzimšanas dienā, līgo svētkos vai kādos citos svētkos. Tāpēc var jau iepriekš izskatīt piedāvājumus un atrast sev nepieciešamo, lai pēc tam nenākas pārmaksāt.

Galvenokārt ir izpārdošanas vai iepirkšanās naktis, kad veikalos ir iespējams iegādāties visu ar ļoti lielu atlaidi, tas pats arī interneta veikalos, katrs uzņēmums par izpārdošanas periodu paziņo jau ātrāk, pa to laiku ir iespējams sagatavoties, izdomāt, kas ir nepieciešams no precēm, un gaidīt to brīdi, kad varēsim nopirkt preci uz pusi lētāk.

Ja sanāk sekot visiem šiem piemēriem, tad atlaides sekos uz katra soļa, un nebūs jāuztraucas par iztrūkumu makā vai par to, ka nepietiek naudas nākamajam pirkumam, kurš ir ļoti nepieciešams. Naudas būs pietiekami visiem pirkumiem turpmāk.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s