Kā atteikties no nevajadzīgiem pirkumiem?

Nekādā gadījumā necenties iekrist uz bezmaksas sūtījumiem, lielākajā daļu gadījumu  – tie ir vienkārši meli – visticamāk tev nāksies samaksāt par pasūtījumu pie savas mājas durvīm, atteikties no šī pakalpojuma būs gan nepatīkami, gan arī neizdevīgi.

Ja esi noskatījis kādu preci un tomēr izvēlies to pirkt, padomā, vai Tev mājās nav līdzīga prece, un vai tā noderēs Tavā ikdienā, ja prece tiks nopirkta un vienkārši mājās stāvēs skaistumam, tad tā ir tikai tīra naudas izmešana – Tev tas nav vajadzīgs, cilvēki mūsdienās izmet tik daudz naudu nevajadzīgām lietām, jo tas viss ir milzīgs bizness, atceries – pats galvenais ir plānot savus izdevumus, jo tieši tad, kad tavi izdevumi būs saplānoti – Tu konkrēti varēsi zināt, vai Tev redzamo preci veikalā vajag, vai nevajag.

Pats bīstamākais pakalpojums un lieka naudas izmešana ir saistīta ar dažādu preču un pakalpojumu pārdošanu, kas notiek  apmēram šādi – Gaišā dienas laikā tev pazvana kāda sieviete, kura piedāvā lielisku preci, par ļoti labu cenu, vairākas reizes atkārto, ka otrreiz tādas iespējas nebūs, taču atcerieties, ka apmācītiem pārdevējiem pa telefonu ir iemācītas dažādas prasmes, viņi spēj radīt tiešām lielisku sajūtu, ka Tu tiec saprasts, lai arī ko atbildētu, un tieši viņu labās emocijas, liek Tev domāt to, ka piedāvātā prece Tev tik tiešām ir vajadzīga. Vai esi pamanījis, ka sarunai raisoties, šis pārdevējs vai pārdevēja Tevi sāk uzrunāt vārdā? Tieši šis aspekts tevī raisa vēl lielākas emocijas, jo pārdevējs ir gatavs ar tevi parunāts pat par ikdienišķām lietām, tieši šādi raisoties sarunai – prece visticamāk drīzumā atradīsies tavā mājā. Seko līdzi saviem tēriņiem, un pats galvenais, laikus plāno savus izdevumus!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s